Vedúci zmeny -Shift leader - Teplička nad Váhom

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
szčo - 5,50€/hod.+ príplatky, po zaškolení zvýšenie hodinovky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie včasného a efektívneho plnenia úloh, ktoré mu boli zverené priamym nadriadeným
- je povinný oboznámiť seba aj podriadených pracovníkov s platnými pracovnými postupmi a smernicami a overiť si, či ich podriadený pracovníci správne chápu a riadia sa nimi
- komunikuje a spolupracuje s nadriadenými pracovníkmi pri preberaní a plnení úloh a vypomáha pri príprave dokumentácie potrebnej k daným úlohám
- zodpovedá za zostavovanie pracovných tímov a zadeľovanie práce inšpektorom kvality
- podľa aktuálnej situácie fyzicky vykonáva inšpekciu dielov resp. iné činnosti na základe pokynov nadriadeného v súlade so súvisiacimi pracovnými postupmi
- v prípade nariadenia, je povinný kontrolovať formou auditov prebiehajúce práce a plnenie noriem podriadených pracovníkov, tieto priebežne vyhodnocovať a výsledky oznámiť zodpovednému nadriadenému
- zodpovedá za dodržiavanie Smerníc, Pracovných inštrukcií a Interných zásad podriadených pracovníkov
- kontroluje a zodpovedá za správnosť a úplnosť administratívy súvisiacej s vykonávanými činnosťami
- zodpovedá za preberanie a odovzdávanie pracovísk vrátane prislúchajúcej dokumentácie
- zabezpečuje výdaj pracovného náradia a pomôcok podľa aktuálnej potreby
- zodpovedá za zverené náradie a pracovné pomôcky, ich stratu resp. poškodenie bezodkladne hlási nadriadenému pracovníkovi
- písomnou formou v prípade potreby aj telefonicky informuje vedúceho nasledujúcej zmeny o všetkých dôležitých udalostiach z práve ukončenej zmeny (tj. zabezpečuje riadnu a úplnú komunikáciu medzi svojou a nasledujúcou smenou)
- zabezpečuje vstupné pracovné a iné školenia kontrolórov kvality
- informuje nadriadeného o akejkoľvek udalosti nad rámec bežných udalostí a činností na zverených pracoviskách a podriadených pracovníkov
- je povinný riadiť sa pokynmi priameho nadriadeného, ktoré sú vždy nadradené všetkým platným smerniciam a Interným zásadám
- aktívne sa zúčastňuje na rozvoji spoločnosti a tvorbe smerníc ISO a súvisiacich procesov

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spľňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilovy priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadované znalosti a vedomosti:
- schopnosť samostatnej práce,zvládanie zložitých úloh vyplývajúcich z náplne práce ,
- samostatné vedenie zvereného kolektívu,
- flexibilita
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 1612177  Dátum zverejnenia: 29.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: szčo - 5,50€/hod.+ príplatky, po zaškolení zvýšenie hodinovky