Vodič dodávky do 3,5t

TRIEL, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola naloženia vozidla, a v prípade potreby, pomoc so správnym rozdelením a
zabezpečením nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla
- kontrola vykládky vozidla, predávanie sprievodných dokumentov
- údržba a bežné opravy vozidla, kontrola nástrojov, vybavenia a komunikačných ,
zariadení
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných
dokumentov a iných dokladov

- výhodný nákup produktov v našej spoločnosti
- istota a dlhodobé zamestnanie
- naším zamestnancom poskytujeme mobilný telefon so služobnym číslom, ktoré je možne využívať aj na súkromné účely
- po vzájomnej dohode je možne v prípade potreby ostať na vikend v zahraničí za extra príplatok
- každý deň môže byť vodič doma, nakolko naše trasy sú vačšinou do jedného dňa

Životopisy zasielajte výhradne mailom. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax s prepravou tovaru je vítaná

Logistika telekomunikačných zariadeni, drobná elektronika.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3539456  Dátum zverejnenia: 9.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac