Hľadáme Montážneho špecialistu pre zakázkovú výrobu nábytku s bohatými skúsenosťami

Trido trade, s.r.o.

Miesto práce
Rovinka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  1. Montáž nábytkových zostáv z predpripravených dielov a komponentov.
  2. Dodržiavanie plánu výroby a včasné dokončenie pridelených úloh.
  3. Kontrola kvality hotového nábytku a zabezpečenie, aby splňoval požiadavky a štandardy.
  4. Pravidelná údržba a čistenie montážnych nástrojov a zariadení.
  5. Sledovanie vývoja a inovácií v oblasti montáže nábytku a prípadná implementácia nových postupov alebo techník.
  6. Spolupráca s ostatnými členmi výrobného tímu a manažmentom v zabezpečení efektívneho priebehu výrobného procesu.
  7. Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a postupov pri práci s nábytkovými materiálmi, nástrojmi a strojmi.
Pracovné požiadavky:
  1. Skúsenosti s montážou a výrobou nábytku alebo podobných výrobkov sú výhodou.
  2. Znalosť pracovných postupov a techník montáže nábytku.
  3. Schopnosť čítať a interpretovať nábytkové výkresy a technické špecifikácie.
  4. Zručnosť v práci s rôznymi druhmi nábytkových materiálov a nástrojov.
  5. Dobrá fyzická kondícia a schopnosť práce v stojacej polohe počas dlhších období.
  6. Schopnosť pracovať v tíme a efektívne komunikovať s kolegami a nadriadenými.
  7. Zodpovednosť a presnosť pri vykonávaní pridelených úloh.
  8. Dodržiavanie bezpečnostných noriem a pravidiel pri práci v továrni alebo výrobnom závode.
  9. Flexibilita a ochota prispôsobiť sa meniacim sa potrebám výroby.
  10. Schopnosť rýchlo sa učiť a prispôsobovať sa novým technikám a procesom výroby nábytku.

  • Konkurencieschopná mzda: Zaručený základný plat a prípadné bonusy za výkonnosť alebo výrobné ciele.

  • Rozvoj kariéry: Možnosti vzdelávania a rozvoja kariéry, vrátane školení a príležitostí na zdokonaľovanie zručností v oblasti montáže a výroby nábytku.

  • Práca v príjemnom prostredí: Moderné pracovné prostredie, dobré pracovné podmienky a priateľská atmosféra v tíme.

  • Odborný rast: Možnosti postupu v kariére a získania vyššej pozície s väčšou zodpovednosťou a lepšími benefitmi.

Hľadáme skúsených profesionálov v oblasti výroby a montáže nábytku, ponúkame nadštandardné platobné ohodnotenie a očakávame najvyššiu kvalitu práce.
Táto ponuka je seriózna a preto, ak nemáte potrebnú odbornosť, nekontaktujte nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Frézovanie - Expert
Obsluha drevoobrábacích strojov - Expert
Montáž nábytku - Expert
Znalosť montáže nábytkového kovania - Expert
Čítanie výkresovej dokumentácie - Expert
Práca v kolektíve - Expert
Fyzická zdatnosť - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne stredoškolské vzdelanie v odbore stolárstva alebo nábytkárstva

- Skúsenosti s montážou nábytku a prácou s rôznymi materiálmi

- Precíznosť a zodpovednosť pri práci s dôrazom na detaily

- Schopnosť čítať a interpretovať technické výkresy a plány

- Zručnosť v práci s ručným aj elektrickým náradím

- Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami a zákazníkmi

Sme kreatívci, dizajnéri a realizátori interiérov s inovativným výrobným postupom každého projektu. Hľadáme zodpovedného a šikovného člena tímu, ktorý bude podporovať rozvoj našej spoločnosti.
ID: 4790223  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac