Obsluha v grill bare

TRIDE INVEST, s.r.o.

Miesto práce
Kalinčiakova, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
16.12.2018
čašník, barman, barista 3,75 Eur / hod brutto, kuchár 5,67 Eur/hod brutto , pomocná sila do kuchyne 3,50 Eur/ hod brutto - nástupný plat, plus osobné ohodnotenie .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov v novom grill bare respektíve príprava jedál na grile a všetky činnosti stým súvisiace

nový podnik, pracovná doba PO-PI , individuálne odmeňovanie, motivačné mzdové podmienky, nové a príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív.

v prípade záujmu prosím zašlite životopis na e- mailovú adresu: pecnik@olivero. sk
vybraní uchádzači budú kontaktovaní po ukončení výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, príjemné vystupovanie, flexibilnosť, zručnosti a skúsenosti v oblasti gastronómie vítané , ale nie sú podmienkou, v prípade potreby zaškolíme. Potrebná je len chuť pracovať.

Olivero grill bar zameraný na podávanie rôzneho sortimentu jedál, pizze, denného menu, príprava kvalitnej kávy, organizovanie spoločenských akcií.
ID: 3515961  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: čašník, barman, barista 3,75 Eur / hod brutto, kuchár 5,67 Eur/hod brutto , pomocná sila do kuchyne 3,50 Eur/ hod brutto - nástupný plat, plus osobné ohodnotenie .