Logo TRICK s.r.o.

Pizzér pre Laser Pizzu

TRICK s.r.o.

Miesto práce
Prešovská 45, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pizzéra s praxou do nášho kolektívu v Laser Aréne.

Tvojou náplňou práce bude:
-príprava pizze podľa jedálneho lístka
-príprava kuchyne na ďalšiu smenu
-dodržanie výrobných a hygienických noriem
-udržiavanie poriadku v kuchyni a jej chod

Mzda 7€/hod.

Smeny si rozdelujete s druhým pizzérom (nenútený krátky/dlhý týždeň - podľa dohody)

Pracovný čas:
Cez týždeň od 14:00 do 21:30
Cez víkend od 10:00 do 21:30

Ak ťa baví robiť pizzu, si flexibilný a si zodpovedný k práci tak hľadáme práve teba!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Pizzér

LASER BAR je barová časť dimenzovaná na max. 300 ľudí.
Nájdete tu pingpongový stôl a stolný futbal, ktoré sú bezplatne k dispozícii pre všetkých zákazníkov. Dalšie aktivity sú Air hockay, biliard, šípky, automaty na hračky, boxer, kladiva.
Naša arena je tak vhodná na koncerty, akcie s dj-om, narodeninové oslavy, krúžkovice, teambuildingy, vianočné akcie, alebo prednášky, či semináre.

Laser Game alebo Laser Tag je spoločenská adrenalínová hra, ktorá je svojou hrateľnosťou podobná paintballu alebo airsoftu. Určená je pre všetkých, ktorí majú radi zábavu a akciu. Hra je absolútne bezbolestná, preto ju môžu hrať ženy, deti, aj ľudia v staršom veku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4673030  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac