Údržbár trhovísk

Trhoviská Ružinov, s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 17, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacZamestnancom ponúkame pohyblivú zložku mzdy - na základe výkonu jeho práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie opráv, údržba majetku, odstraňovanie závad ( vodovodné prípojky, batérie, kľučky, zámky, osvetlenie, elektroinštalácia, kontrola funkčnosti prístrojov a zariadení ) v objektoch a priestoroch trhovísk Ružinov - Miletičova, Herlianska, Bachova.

Práca v stabilnom prostredí, dobrom kolektíve s pohyblivou zložkou mzdy v závislosti od výkonu práce zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržba strojov a nehnuteľností

Počet rokov praxe

1

Svedomitosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, práca s ručným elektrickým náradím,

Spoločnosť bola založená Mestskou časťou Bratislava - Ružinov na výkon činnosti správcu troch trhovísk v mestskej časti Bratislava - Ružinov. Pri výkone svojej činnosti zabezpečuje manažment podnájomných zmlúv a poskytuje doplnkové činnosti spojené s nájmom nehnuteľného a hnuteľného majetku, pri výkone ktorého zabezpečuje dodávky elektrickej energie, vody, zberu a separácie odpadu vzniknutého na trhoviskách a všeobecného poriadku na trhoviskách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4305224  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac