Procesný inžinier - Senior

TREVES Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 3/7, 059 52 Veľká Lomnica
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacMzda závisí od seniority kandidáta. Motivačný bonus 8,5% po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa zavádzanie nových projektov a spoznávanie nových technológií? Hľadáš príjemnú lokalitu s výbornými športovými a turistickými možnosťami na trávenie voľného času? Ak áno, potom tvojou náplňou práce môže byť :

- zavádzanie nových projektov, procesov, nástrojov ai.
- vytvorenie časových plánov pre nové aj existujúce projekty
- vytváranie a aktualizovanie layoutov
- overovanie efektívnosti zavedených technológií
- zlepšovanie produktivity, efektívnosti a ergonómie pracovného postupu , pracoviska a strojného zariadenia vo výrobe
- reportovanie a spolupráca pri analýze chybovosti výrobkov

- práca v dynamickej nadnárodnej automotive spoločnosti
- motivačný bonus po skúšobnej dobe
- flexibilný pracovný čas
- možnosť osobnostného a profesného rastu
- podpora vzdelávania
- príspevok na dopravu do zamestnania
- eventy

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Zašlite nám prosím životopis na dole uvedenú adresu a do emailu pripojte nasledovný text:
Súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov spoločnosťou Treves Slovakia, s.r.o., Popradská 3/7, Veľká Lomnica, IČO 35 940 280, pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach, súhlasím s ich zaradením do informačného systému spoločnosti a následným poskytnutím, sprístupnením alebo zverejnením, a to aj v cudzine, v prípade potreby s ich priebežnou aktualizáciou počas celej doby poskytovania informácií a ponúk voľných pracovných miest a s ich uchovaním na dobu neurčitú. Súhlasím, aby k mojim osobným údajom boli priradené ďalšie osobné údaje, ktoré bezprostredne súvisia s účelom spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v automotive veľkou výhodou
- zodpovednosť
- časová flexibilita, chuť pracovať a učiť sa nové veci
- znalosť AJ
- veľmi dobrá znalosť práce na PC
- iniciatívny prístup k práci
- analytické myslenie

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4093378  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac