Absolventská prax na personálnom oddelení

TREVES Slovakia, s.r.o.

Popradská 3/7, 059 52 Veľká Lomnica, okres Kežmarok, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Veľká Lomnica
- organizácia a evidencia pracovných pohovorov
- organizácia výberového konania
- organizovanie zdravotných prehliadok a BOZP školení a komunikácia s bezpečnostným technikom
- ďalšie administratívne práce na základe pokynov nadriadeného

- prax v nadnárodnej automobilovej spoločnosti
- výborný kolektív
- teambuildingové akcie
- po ukončení absolventskej praxe možnosť trvalého pracovného pomeru s úspešným kandidátom

Na pracovný pohovor môžu by pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú nasledovné podmienky:
občan mladší ako 26 rokov veku, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi a od jej ukončenia nemal pravidelne platené zamestnanie
absolventská prax sa môže vykonávať na základe uzatvorenej dohody o absolventskej praxi medzi úradom práce, sociálnych vecí a rodiny a medzi uchádzačom o zamestnanie - absolventom školy, ktorý je vedený v evidencii úradu práce, sociálnych vecí a rodiny najmenej jeden mesiac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do nášho kolektívu na personálnom oddelení tímového hráča, pripraveného čeliť pracovným výzvam. S výbornými komunikačnými schopnosťami. S perspektívou trvalého zamestnania po ukončení absolventskej praxe.

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3170483  Dátum zverejnenia: 28.9.2017