Manažér výroby

TREVES Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 3/7, Veľká Lomnica
Termín nástupu
ASAP
3 500 EUR/mesiac- finálna mzda závisí od predchádzajúcich skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riadenie a zabezpečenie plynulého chodu výroby
- spúšťanie výroby
- zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
- zodpovednosť za kvalitu produkcie
- zodpovednosť za dodržiavanie 5S
- neustále zlepšovanie výrobných procesov
- analýza a následné riešenie personálnych problémov a identifikácia personálnych potrieb
- vedenie a motivácia pracovného kolektívu
- zabezpečenie efektívnej komunikácie na pracovisku
- vyhodnocovanie výkonu zamestnancov
- aktívna účasť na auditoch
- pravidelný reporting a účasť na meetingoch

- budú odprezentované na výberovom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme pracovníka do trvalého pracovného pomeru.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu a pripojte nasledovný text:
Súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov spoločnosťou Treves Slovakia, s.r.o., Popradská 3/7, Veľká Lomnica, IČO 35 940 280, pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach, súhlasím s ich zaradením do informačného systému spoločnosti a následným poskytnutím, sprístupnením alebo zverejnením, a to aj v cudzine, v prípade potreby s ich priebežnou aktualizáciou počas celej doby poskytovania informácií a ponúk voľných pracovných miest a s ich uchovaním na dobu neurčitú. Súhlasím, aby k mojim osobným údajom boli priradené ďalšie osobné údaje, ktoré bezprostredne súvisia s účelom spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- veľmi dobrý zdravotný stav,
- zodpovednosť, časová flexibilita, zručnosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci, iniciatívny prístup k práci,
- predchádzajúce skúsenosti s prácou na pozícii Manažéra výroby v automobilovom priemysle minimálne 3 roky
- znalosť odbornej terminológie a podnikových procesov
- veľmi dobrá znalosť práce s PC
- manažérske schopnosti a skúsenosti s riadením pracovného kolektívu
- environmentálne povedomie
- VŠ technické alebo ekonomické zameranie
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3087723  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac