Operátor výroby - doprava PP, Kežmarok

TREVES Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 3/7, 059 52 Veľká Lomnica
Mzdové podmienky (brutto)
3,20/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Veľká Lomnica
Výroba, montáž a finalizácia komponentov do automobilov
Obsluha výrobného zariadenia
Rešpektovanie a dodržiavanie zásad a pracovných postupov

Motivačný bonus po skúšobnej dobe 130 €
Doprava firemným autobusom smer Spišská Nová Ves, Levoča, Spišská Belá, Poprad
Príplatky za prácu v sobotu a v nedeľu
Narodeninový balíček
Vianočný balíček
Vianočný večierok
Rodinný deň
Bonus za odporučenie kvalifikovaného nového kolegu

Hľadáme vhodných uchádzačov pre závod TREVES Slovakia, s.r.o. vo Veľkej Lomnici. Práca je v dvoj-, troj- a štvorzmennej prevádzke. Pre pracovníkov zabezpečujeme dopravu do zamestnania firemným autobusom v smere z Kežmarku a z Popradu.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú podmienkam výberového konania.
Zašlite nám prosím Vaše CV emailom, príp. na dole uvedenú adresu a pripojte nasledovný text:
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosťou Treves Slovakia, s.r.o., Popradská 3/7, Veľká Lomnica, IČO 35 940 280, pre účely náboru zamestnancov a to počas doby trvania náboru zamestnancov na túto pracovnú pozíciu. Súhlasím s ich zaradením do informačného systému spoločnosti Súhlasím, aby k mojim osobným údajom boli priradené ďalšie osobné údaje, ktoré bezprostredne súvisia s účelom spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Samostatnosť
Manuálna zručnosť

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2413406  Dátum zverejnenia: 18.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,20/hod.