Servisný pracovník výťahov

TREVA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí na skúsenosti a kvality uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Identifikácia a oprava chýb výťahu
- Realizácia mechanických prác na výťahoch
- Realizácia servisných zásahov priamo na výťahoch
- Oprava mechanických častí výťahov

- služobný automobil
- mobilný telefón
- prémie
- možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu

Hľadáme pracovníka na ťažkú údržbu vyhradených zdvíhacích zariadení - výťahov. Záujemca nemusí mať predchádzajúce skúsenosti v oblasti montáže výťahov, stačí, že je manuálne zručný a pri práci precízny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik zdvíhacích zariadení. Prax na výťahoch nie je nevyhnutá, ale je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť, spoľahlivosť, ochota pracovať. Platné osvedčenie na opravy zdvíhacích zariadení výhodou

MONTÁŽ VÝŤAHOV, SERVIS VÝŤAHOV A REVÍZIE VÝŤAHOV
Sme najväčšia Slovenská výťahárska spoločnosť pozostávajúca z ambicióznych mladých ľudí, ktorá vytvára jedinečný produkt. Naše pôsobisko rozširujeme postupne po celom Slovensku a dodávame produkty aj pre klientov v zahraničí. Našim cieľom je dodať zákazníkovi niečo čo nikde inde na Slovensku nekúpia a zároveň mať aj férový prístup a komunikáciu. V servise máme viac ako 1 000 výťahov, ročne zrekonštruujeme viac ako 150 výťahov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4537847  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac