Montér výťahov

TREVA, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
2 000 - 3 000 EUR/mesiacV prípade živnosti je mesačná fakturovaná suma od 2000 do 3000€, pričom práca je na zákazku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná montáž výťahov v žilinskom a banskobystrickom kraji.
Hľadáme jednotlivcov aj montážne partie na montáže výťahov.
Väčšinou sú realizované výmeny pôvodnych výťahov za nové.
Pracovné skúsenosti s montážou výťahov nie sú potrebné ale sú výhodou.
Prácu vieme zabezpečiť na roky dopredu.
Určite vieme oceniť férový prístup, takže rovnaký prístup aj očakávame.

Dobrý kolektív, priaznivé platové podmienky, zabezpečenie potrebných školení a zaučenia, príspevok na pracovné náradie, poskytnutie niektorého pracovného náradia.

Hľadáme ľudí na prácu na montáž vyhradených zdvíhacích zariadení - výťahov. Záujemca nemusí mať predchádzajúce skúsenosti v oblasti montáže výťahov, stačí, že je manuálne zručný a pri práci precízny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť, spoľahlivosť, ochota pracovať.

MONTÁŽ VÝŤAHOV, SERVIS VÝŤAHOV A REVÍZIE VÝŤAHOV
Sme najväčšia Slovenská výťahárska spoločnosť pozostávajúca z ambicióznych mladých ľudí, ktorá vytvára jedinečný produkt. Naše pôsobisko rozširujeme postupne po celom Slovensku a dodávame produkty aj pre klientov v zahraničí. Našim cieľom je dodať zákazníkovi niečo čo nikde inde na Slovensku nekúpia a zároveň mať aj férový prístup a komunikáciu. V servise máme viac ako 1 000 výťahov, ročne zrekonštruujeme viac ako 150 výťahov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4495568  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac