Konštruktér Senior Výťahy

TREVA, s.r.o.

Miesto práce
Hálova 14, Petržalka
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Experta na navrhovanie konštrukcií a inovatívneho dizajnu, ktorý by, časom, viedol konštrukčné oddelenie zaoberajúce sa návrhmi riešení zdvíhacej - výťahovej techniky.

Rád prinášaš nové poznatky do praxe a skúšaš nové veci? V tom prípade je toto ako stvorené pre teba.

Znalosť pevnostných analýz vítaná.

Pracovná pozícia zahŕňa:
- návrh nových konštrukcii výťahových zariadení
- zdokonalenie jestvujúcich konštrukcii
- pevnostné analýzy nových ako aj pôvodných konštrukcii
- zavádzanie inovatívnych zlepšení do konštrukcie a následnej výroby
- kontrola navrhnutých riešení s platnými predpismi a normami
- komunikácia s dodávateľmi
- vypracovanie technickej dokumentácie
- komunikácia s montážnikmi počas inštalácie, technická podpora
- znalosť AutoCad a SolidWorks alebo podobných CAD programov

- súčasť kolektívu inovatívnych ľudí
- možnosť sa podieľať na návrhu a implementácii najnovších trendov v rámci výťahov a zdvíhacej techniky
- možnosť po zaučení aj home office
- školenia na CAD programy
- služobný telefón
- možnosť zapožičania služobného auta (aj na súkr. účely)
- individuálny prístup

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- práca v CAD programoch SolidWorks 2018 a Autocad
- chcieť pracovať a učiť sa nové veci
- vlastná iniciatíva na zlepšenie postupov a návykov
- znalosť anglického jazyka
- skúsenosť s navrhovaním konštrukcii / strojov
- znalosť pevnosti materiálov

MONTÁŽ VÝŤAHOV, SERVIS VÝŤAHOV A REVÍZIE VÝŤAHOV
Sme najväčšia Slovenská výťahárska spoločnosť pozostávajúca z ambicióznych mladých ľudí, ktorá vytvára jedinečný produkt. Naše pôsobisko rozširujeme postupne po celom Slovensku a dodávame produkty aj pre klientov v zahraničí. Našim cieľom je dodať zákazníkovi niečo čo nikde inde na Slovensku nekúpia a zároveň mať aj férový prístup a komunikáciu. V servise máme viac ako 1 000 výťahov, ročne zrekonštruujeme viac ako 150 výťahov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3547805  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1900