Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Junior personálny manažér s potenciálom rastu

Trescon Executive Search, s. r. o.

Okres Stará Ľubovňa, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacVýška platu bude upravená v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie agendy personálneho oddelenia spoločnosti vo výrobnom závode v Starej Ľubovni
• Neustále zlepšovanie HR procesov, sledovanie nových trendov na pracovnom trhu
• Podpora a poskytovanie odborného poradenstva pre manažérov v otázkach HR (Performance Management, platová politika a vyjednávanie, HR-KPI´s)
• Tvorba a implementácia koncepcie vzdelávania zamestnancov, ich hodnotenia a odmeňovania: individuálne rozvojové plány, identifikácia High potentials, udržateľnosť kľúčových zamestnancov, plánovanie nástupníctva
• Riadenie výberu a náboru zamestnancov
• Zabezpečenie realizácie úspešného onboardingu pre nových kolegov
• Aktívna účasť na HR projektoch
• Poradenstvo manažérom v pracovno - právnych otázkach
• Reporting do zahraničnej centrály spoločnosti

* Zázemie v rastúcej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
* Možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
* Preplácanie stravy 100% v závodnej jedálni
* Firemné akcie a teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
* Zahraničné služobné cesty, školenia
* Možnosť homeofficu podľa dohody
* Nové, moderné priestory
* Technologicky špičkové vybavenie pracoviska
* Práca na zaujímavých produktoch a projektoch
* Parkovanie priamo pred spoločnosťou
* Kuchynka a obedy zabezpečené priamo v priestoroch spoločnosti
* Prestávky na občerstvenie/kávu
* Zabezpečený pitný režim na pracovisku
* Výborný pracovný kolektív

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby oceľových konštrukcií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• VŠ vzdelanie, ekonomického/právneho zamerania
• Min. 2 ročné skúsenosti v oblasti HR alebo manažmentu
• Znalosti MS Office
• Prehľad v pracovno-právnej legislatíve
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Proaktívny prístup, tímový hráč
• Zodpovednosť a samostatnosť

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4781304  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac