H & S špecialista

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
2 000 EUR/mesiacmin. 2000 EUR, finálna úroveň platu bude individuálne dohodnutá na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie kontroly dodržiavania bezpečnostných predpisov a noriem v závode
• Príprava, vedenie a aktualizácia všetkých dokumentov spojených s BOZP a PO
• Školenia pracovníkov v oblasti BOZP a PO
• Navrhovanie nápravných opatrení smerujúcich k odstráneniu zistených nedostatkov
• Vedenie a aktualizácia potrebnej dokumentácie
• Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti BOZP, PO
• Interné audity
• Komunikácia so štátnymi orgánmi pri vyšetrovaní pracovných úrazov a iných mimoriadnych udalostí
• Reporting vedeniu spoločnosti

• VŠ vzdelanie
• min. 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii vo výrobnej sfére
• pokročilá znalosť anglického jazyka
• odborná spôsobilosť, samostatnosť, proaktivita
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4087471  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac