Výrobno - technický riaditeľ

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
3 000 EUR/mesiacMin. 3.000 EUR brutto mesačne, finálne ohodnotenie zohľadňuje skúsenosti a senioritu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a organizácia celého výrobného procesu
• Zodpovednosť za plnenie plánu výroby a kvalitu hotových výrobkov
• Zabezpečenie energetického hospodárstva spoločnosti, údržby a opravy základných prostriedkov
• Zodpovednosť za zostavenie a vypracovanie plánov technického rozvoja a investičných plánov, vypracovanie technologickej dokumentácie
• Tvorba ročných plánov investícií vzhľadom na potrebu prevádzkových stredísk, správy spoločnosti a na zdroje financovania
• Ekonomické vyhodnotenie výroby, hodnotenie plnenia stanovených cieľov
• Zabezpečenie odberateľsko-dodávateľských vzťahov spoločnosti a pri investičnej výstavbe
• Efektívna komunikácia s riaditeľmi divízií a riaditeľmi stredísk

• atraktívna a zodpovedná práca v medzinárodnej spoločnosti s dobrou firemnou kultúrou
• príležitosť na sebarealizáciu v perspektívnom odvetví
• motivujúce platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je úspešná medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Ukončené VŠ vzdelanie, technického zamerania (ideálne fakulta banská, strojnícka, dopravná)
• Min.10-15 ročné skúsenosti ako Výrobný/Technický/Prevádzkový manažér
• Predchádzajúca skúsenosť s investičnou výstavbou, povoľovacími procesmi - výhodou
• Schopnosť čítať technické strojné a stavebné výkresy
• Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• Znalosť MS Office, AutoCad – výhodou
• Silné ekonomické povedomie, strategické myslenie, organizačné schopnosti a plánovanie, odolnosť voči stresu, flexibilita a rýchla adaptácia na zmenu

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4026693  Dátum zverejnenia: 22.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac