Oblastný zástupca pre starostlivosť o zákazníkov/ Prešovský a Košický kraj

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 EUR (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Udržiavanie kontaktu so zákazníkmi - ich pravidelná návšteva v rámci regiónu
• Poskytovanie poradenstva pri riešení potrieb zákazníkov
• Zisťovanie potrieb zákazníkov, príprava ponúk, zmlúv, kalkulácií
• Úzka spolupráca s obchodným oddelením
• Zodpovednosť za dosahovanie obchodných a kvalitatívnych cieľov spoločnosti v pridelenom regióne
• Dohľad nad kvalitou a úrovňou servisných služieb, riešenie problémov a prípadných reklamácií v súčinnosti so zákazníckym servisom
• Telefonická komunikácia s klientmi, aktualizácia dokumentov, reporting
• Akvizičná činnosť v rámci regiónu
• Aktívna podpora ostatných členov regionálneho tímu
• Podpora marketingových aktivít
• Účasť na seminároch a iných podujatiach

• Perspektívna práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so 100 ročnou tradíciou
• Profesionálne zaškolenie v SR a v zahraničí
• Možnosti ďalšieho vzdelávania
• Motivujúce platové ohodnotenie
• Služobný automobil aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám, prosím, svoj životopis.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

• Našim klientom je moderná, dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti služieb – servisného prenájmu textílií pre rôzne odvetvia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, marketing, manažment, hotelierstvo, (verejné) zdravotníctvo, sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie (ekonómia, marketing, manažment, hotelierstvo (verejné) zdravotníctvo, sociálna práca)
• Dobrá komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
• Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou
• Dobré komunikačné a organizačné zručnosti
• Samostatnosť, proaktívny prístup a osobnostný „drive“
• Orientácia na výsledky, asertívne vystupovanie, schopnosť zvládať stres
• Vodičský preukaz – ochota cestovať v rámci PO a KE regiónu

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Štefanovičova 8
811 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Drobná, PhD.
Tel.: 02/20 757 828
E-mail: poslať životopis
ID: 3576868   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 EUR (v závislosti od skúseností)