Operátor digitálnej a industriálnej tlače

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
1000 EUR + 40% variabilná zložka (konečná podoba platu môže byť vyššia vzhľadom na individuálne skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie požiadaviek na tlač od zákazníkov
• Výkon bežných činností s použitím tlačových zariadení vystavených v showroome
• Zodpovednosť za tlač a udržiavanie optimálneho stavu tlačových vzoriek pre zariadenia showroomu
• Zabezpečovanie prípravy a tlače dokumentov
• Spracovávanie dokumentov
• Komunikácia so zákazníkmi, obchodnými partnermi a subdodávateľmi
• Príprava a plánovanie prezentácií a predvádzanie zariadení zákazníkom
• Tvorba harmonogramu využitia showroomu
• Odborné školenia technikov a obchodníkov

• Stabilná práca v spoločnosti, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 25 rokov a je súčasťou medzinárodného koncernu
• Odborný profesionálny rast - odborné školenia, ďalšie vzdelávanie v oblasti hard- a soft skills)
• Notebook a mobilný telefón

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám, prosím, svoj ŽIVOTOPIS.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je úspešná, stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti tlačových technológií, digitálneho spracovania dokumentov a softvéru pre digitalizáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Polygrafia/technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Ukončené SŠ vzdelanie, ideálne so zameraním na polygrafiu
• Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
• Dobrá znalosť grafického softvéru (napr. Corel, Photoshop, AdobeCreative Suite) a analýzy vstupných údajov – predtlačová kontrola PDF
• Znalosť digitálnych tlačových zariadení a ich diagnostiky
• Skúsenosti s predajom digitálnych tlačových zariadení sú výhodou
• Znalosť noriem a trendov v grafike/ komerčnom tlačiarenskom priemysle
• Praktický prístup k práci a technické myslenie

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3573786  Dátum zverejnenia: 9.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR + 40% variabilná zložka (konečná podoba platu môže byť vyššia vzhľadom na individuálne skúsenosti kandidáta)