Logistics Manager

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie oddelenia logistiky vo výrobnom závode (7 zamestnancov v administratíve + sklad)
• Dohľad a operatívne aktivity v oblasti vybavovania objednávok (od prijatia po expedíciu)
• Riešenie prípadných vzniknutých problémov
• Zaistenie včasných dodávok, prípadne zaistenie alternatívneho riešenia
• Udržiavanie cenníka v systéme SAP a zaistenie správnej fakturácie
• Implementácia cenových štruktúr v systéme SAP
• Koordinácia zákazníckych prognóz a ich údržba v systéme SAP
• Plánovanie požiadaviek na hotovú výrobu v SAP ako základ pre plánovanie vstupných surovín a kapacitného plánovania výroby
• Riadenie skladu hotovej výroby
• Objednávanie a koordinácia dopravy
• Preverovanie dodávateľských zmlúv (v logistických záležitostiach) a implementácia opatrení vedúcich k ich dodržiavaniu
• Zlepšovanie systému plánovania
• Reporting riaditeľovi spoločnosti

• Možnosť osobného rozvoja v medzinárodnom prostredí
• Otvorená a priateľská atmosféra v menšom závode
• Perspektíva dlhodobého zamestnania
• Mzda dohodou, odmeňovanie podľa kvalifikácie

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v ANGLICKOM jazyku.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je stabilná medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava/logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Počet rokov praxe

3

• Ukončené min. SŠ vzdelanie, vzdelanie v oblasti logistiky/dopravy je výhodou
• Komunikatívna úroveň anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka je výhodou
• Min. 3 roky pracovných skúseností z oblasti logistiky vo výrobnej spoločnosti vrátane vedenia zamestnancov
• Skúsenosti v oblasti materiálového plánovania, warehousingu, supply chain a expedície
• Znalosť práce v SAP, resp. inom ERP systéme min. na základnej užívateľskej úrovni
• Silné analytické a organizačné schopnosti
• Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, asertivita

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3233852  Dátum zverejnenia: 5.11.2017