HR manager/ka

TRESCON Executive Search s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedení personálního oddělení se 7 zaměstnanci (včetně školícího centra a mzdového účetnictví)
• rozvoj a implementace efektivních nástrojů pro nábor zaměstnanců
• podpora interních HR procesů a jejich soulad s aktuálně platnou legislativou
• zavedení systému personálního rozvoje k podpoře zaměstnanců a managementu
• komplexní HR management a podpora vedení společnosti
• kontaktní osoba zaměstnanců a vedení v pracovněprávním poradenství
• rozvoj personálního marketingu, employer branding
• podpora firemní kultury v souladu s corporate identity
• networking s kolegy z oblasti personalistiky a soustavné sledování HR trendů, jejich následné posouzení a zavádění účinných nástrojů do výrobního závodu
• analýza důvodů fluktuace zaměstnanců, zpracováníj a implementaci vhodných nástrojů pro stabilitu zaměstnaců ve společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• odpovědnou řídící pozici v dynamické a úspěšné mezinárodní výrobní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
• vysoké standardy kvality a produkty jedinečné technologie
• velmi široký a zajímavý rozsah pracovních činností s možností neustálého rozvoje pracovníka
• velmi zajímavé finanční ohodnocení
• aktivní využití německého jazyka

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis v českém a německém jazyce na uvedenou adresu. Děkujeme, Tým TRESCON.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je výrobní společnost, která je ve svém oboru lídrem na trhu, má výrobní závody v 5 zemích a obchodní zastoupení téměř ve 30 zemích světa. Česká pobočka s 800 zaměstnanci sídlí v Jihočeském kraji. Tato lokalita je velmi expanzivní, což klade vysoké nároky na oddělení řízení lidských zdrojů. Ke komplexnímu řízení lidských zdrojů hledáme vůdčí osobnost na pozici HR manager/ka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Výroba / řízení lidských zdrojů

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ideálně vzdělání nebo dodatečné školení v oboru personalistiky
• managerská praxe v oblasti řízení lidských zdrojů nejméně 5 let, zkušenosti z výrobní společnosti podobné velikosti podmínkou
• profesní zkušenosti ze zahraničí nebo ze společnosti s mezinárodní účastí
• velmi dobrá znalost pracovního práva a souvisejících předpisů
• kontakty v oblasti HR výhodou
• znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího a velmi dobrá znalost německého jazyka podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trescon Personalberatung byla založena v roce 1978 jako personálně-poradenská společnost. Od svého vzniku oslovuje své klienty vysokým výkonem, transparentností a disponuje širokými kompetencemi, know-how a dlouholetými zkušenostmi.
Předmětem naší činnosti jsou akvizice (Executive Search a Recruiting), výběr pracovníků a rozvoj společností včetně personálního a organizačního rozvoje, jako je např. coaching a placement.
Prostřednictvím našich odborných konzultantů a speciálně vyškoleného personálu získávají naši klienti špičkové služby, které odrážejí nejnovější vývoj a trendy v oblasti personálního poradenství.

Našim klientům jsme k dispozici stejně tak v Rakousku, jako po celém světě. Specializujeme se na okolí Horního a Dolního Rakouska, Salzburgu a Vídně. Naše zastoupení máme rovněž v České republice, na Slovensku a ve Slovinsku.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2815217  Dátum zverejnenia: 16.11.2016