Kontrolór kvality

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Súvoz 1, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat od 500,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 40%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riešenie interných problémov súvisiacich so zabezpečením kvality vyrábanej produkcie
- klasifikácia vád materiálu a vyhotovenie záznamov o nich
- vypĺňanie príslušných formulárov a záznamov kvality
- vystavovanie skúšobných správ
- zodpovednosť za navrhovanie opatrení a spolupráca pri ich realizácii
- zodpovednosť za správnosť nameraných rozmerov
- komunikácia s technickými a výrobnými oddeleniami
- spolupráca na auditoch systému, výrobkov a procesov v súlade s ISO 9001, ISO 14001
- spoluzodpovednosť za dodržanie plánovaných cieľov v oblasti kvality výroby (náklady na nekvalitu, zlepšovanie, počet interných a externých reklamácií...)

- stabilná pracovná pozícia
- platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite práce a nasadeniu
- jazykové vzdelávanie
- príspevok na DDP
- skupinové rizikové poistenie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- čítanie technickej dokumentácie
- skúsenosti s meraním rôznymi typmi meradiel
- skúsenosti s prácou na 3D súradnicových meracích zariadeniach výhodou
- znalosť práce s PC
- technické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, komunikatívnosť a organizačné schopnosti

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 548652  Dátum zverejnenia: 5.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 500,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 40%