Projektový manažér

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
TRENS SK, a.s., Súvoz 1, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
Ihneď al. dohodou
Od 1 700 EUR/mesiac(finálna výška mzdy závisí od skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje plnenie cieľov v oblasti riadenia a optimalizácie
výrobných prevádzok
• zavádzanie nových projektov a procesov, vytváranie časových plánov
• podieľa sa na tvorbe a rozhodovaní o ročnom rozpočte firmy
poskytnutím reálnych prognóz všetkých výrobných nákladov
• riadi a koordinuje výrobný program a práce tak, aby výrobné ciele
firmy boli splnené čo najefektívnejším spôsobom
• vedie a riadi tím zamestnancov, koordinuje s obchodným oddelením
výrobný plán, s cieľom splniť dohodnuté záväzky a priority
• koordinuje zadávanie úloh s cieľom zvýšiť produktivitu a realizáciu
plánov a činností, ktoré tvoria komplex všetkých oblastí výroby, za
účelom sústavného zvyšovania produktivity a optimálneho využitia
prostriedkov po celom pracovisku
• vytváranie a aktualizovanie layoutov
• overovanie efektívnosti zavedených technológií
• rozhoduje o rozmiestnení a organizácii ľudských zdrojov tak, aby sa
pomocou náboru, odborného vedenia, odbornej prípravy a hodnotenia
podľa schopnosti a výkonnosti dosiahla požadovaná úroveň
kvalifikácie, ktorá uspokojí krátkodobé/strednodobé potreby chodu
firmy a plne využije zmeny v technológii a vo vybavení
• reporting výsledkov

• stabilná pracovná pozícia
• možnosť osobnostného a profesného rastu
• odmeny pri pracovných jubileách
• narodeninový darček
• dni zdravia
• príspevok na DDP (3. pilier)
• skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom
• vlastná jedáleň, bufet

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• analytické myslenie, iniciatívnosť a rozhodnosť
• proaktívny prístup v práci
• predošlé pracovné skúsenosti s manažmentom

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4506892  Dátum zverejnenia: 1.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac