Vedúci personálneho oddelenia / Mzdový účtovník

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
TRENS SK, a.s., Súvoz 1, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
Ihneď al. dohodou
1 700 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Formuje a riadi projekty v oblasti riadenia ľudských zdrojov v spoločnosti
• Vytvára personálnu stratégiu a riadi program personálnej činnosti, vrátane hodnotenia výkonnosti, platových prehľadov, analýz, pracovných miest a zabezpečenia efektívnej realizácie personálnej politiky
• Riadi a zavádza politiku vzdelávania a rozvoja zamestnancov.
• Koncepčne riadi činnosti v oblasti organizácie riadenia a pri zavádzaní optimálnych organizačných štruktúr.
• Komplexné spracovávanie mzdovej agendy
• Spracovať ročné zúčtovania dane z príjmov FO, zabezpečovať aktivity
súvisiace s daňovými vyhláseniami
• Realizácia prihlášok/odhlášok/prerušení poistenia vo vzťahu k SP a
ZP
• Spravovať dochádzku zamestnancov
• Komplexné zabezpečenie agendy spojenej so vznikom, zmenou a
skončením pracovného pomeru a dohôd vykonávaných mimo
pracovného pomeru
• Správa a udržiavanie aktuálnych HR dát zamestnancov v HRIS
• Spracovávať pravidelné a ad hoc reporty
• Poskytovať poradenstvo v oblasti Zákonníka práce

• stabilná pracovná pozícia
• odmeny pri pracovných jubileách
• narodeninový darček
• dni zdravia
• príspevok na DDP (3. pilier)
• skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom
• vlastná jedáleň

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, personálny manažment

Ostatné znalosti

Human - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• pozícia zahŕňa viac odborných oblastí a vyžaduje skúseného odborníka
• komplexná znalosť problematiky mzdového účtovníctva, sociálneho, daňového a dôchodkového zabezpečenia
• výborná znalosť zákonníka práce
• zodpovednosť a vysoká orientácia na detail
• anglický jazyk výhodou

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4474348  Dátum zverejnenia: 27.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac