Zamestnanec vlastnej ochrany

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Súvoz 1, Trenčín-Kubrá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacpríplatky v zmysle zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*ochrana majetku, ochrana osoby, ochrana prepravy
*prevádzkovanie zabezpečovacieho systému a poplachového systému
*vyhodnocovanie narušenia chráneného objektu
*monitorovanie chránených objektov kamerovým systémom
*obchôdzky, stráženie a kontrola zabezpečovacieho systému
*evidencia a kontrola pohybu osôb a a motorových vozidiel v chránených objektoch

• stabilná pracovná pozícia
• pružný pracovný čas
• odmeny pri pracovných jubileách
• referenčný bonus
• narodeninový darček
• dni zdravia
• príspevok na DDP (3. pilier)
• skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom
• vlastná jedáleň, bufet

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- podmienka - platný preukaz odbornej spôsobilosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- čistý odpis z registra trestov

Spoločnosť TRENS SK je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4280643  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac