Tím líder obstarávania

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Súvoz 1/632, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
ihneď
Od 1 700 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia referentov obstarávania
- kontrola správnosti procesov oddelenia obstarávania
- kontrola správnosti vyšlých objednávok
- kontrola systému vystavovania objednávok a uzatvárania dodávateľských zmlúv
- analýza trhu
- kontrola zásob a likvidácia nepotrebných a maloobrátkových zásob
- vypracovanie dopytov a vyhodnocovanie prijatých ponúk
- vyhlasovanie výberových konaní
- benchmarking
- príprava podkladov pre riaditeľa obstarávania a zodpovednosť za ich správnosť

• stabilná pracovná pozícia
• pružný pracovný čas
• odmeny pri pracovných jubileách
• narodeninový darček
• referenčný bonus
• dni zdravia
• príspevok na DDP (3. pilier)
• skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom
• vlastná jedáleň, bufet

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo technické, strojárske zameranie výhodou

- skúsenosti s riadením tímu nutnosťou
- analytické myslenie
- schopnosť čítať a rozumieť výkresovej dokumentácii
- vedieť pracovať samostatne a aj tímovo
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- vodičský preukaz skupiny B
- komunikačná znalosť anglického jazyka

- pozícia nie je vhodná pre absolventa

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4257139  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac