Skladník

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
840 EUR/mesiac- mzda sa skladá zo základu 763,64 € + prémia vo výške 10 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- uskladňovanie materiálu
- príjem a výdaj materiálu do výroby
- spolupráca s oddelením nákupu
- práca s skenovacím zariadením
- starostlivosť o poriadok v sklade
- skladová evidencia, práca v informačnom systéme -skladové hospodárstvo
- vykonávanie inventúr

- stabilná pracovná pozícia
- jednozmenná prevádzka
- možnosť osobného a profesijného rastu
- kvalitné pracovné oblečenie
- vlastná jedáleň s bufetom
- príspevok na DDP
- skupinové rizikové poistenie
- odmeny pri pracovných jubileách
- dochádzkový bonus

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky doručené životopisy posúdime a následne budeme vybraných kandidátov telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- PC zručnosti (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook - základy)
- Flexibilita
- Zodpovedný prístup k práci
- Samostatnosť
- Svedomitosť
- Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov)

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4142783  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac