Mzdový účtovník/účtovníčka

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Trenčín
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat od 500,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 40%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracováva celú mzdovú agendu zamestnancov spoločnosti. Vykonáva špecializovanú činnosť, ktorá vyžaduje dôkladnú znalosť teórie a princípov mzdového účtovníctva. Sleduje legislatívne zmeny a zabezpečuje ich súlad so mzdovým účtovníctvom spoločnosti.

Hlavné činnosti:

1. Riadi, vedie a koordinuje mzdové účtovníctvo v spoločnosti.
2. Zaznamenáva údaje o mzdách do mzdového softvéru.
3. Zodpovedá za kvalitu a včasnosť spracovania miezd zamestnancom spoločnosti a realizácie oprávnených nárokov zamestnancov.
4. Dohliada na správnosť výpočtu zrážok, sociálnych dávok, odvodov do poisťovní a dane zo závislej činnosti v stanovenom termíne.
5. Zodpovedá za zachovanie dôvernosti informácií týkajúcich sa mzdových a personálnych údajov.
6. Vystavuje rôzne potvrdenia zamestnancom v zmysle platnej legislatívy.
7. Pripravuje prehľady a analýzy o vývoji miezd alebo iné požadované spracovanie dát pre potreby vedenia v oblasti mzdovej politiky.

- zázemie prosperujúcej a stabilnej spoločnosti
- možnosť profesijného rastu a vzdelávania sa
- možnosť aktívne zlepšovať a nastavovať procesy vedúce k zlepšeniu
- odmeny pri pracovných jubileách
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- skupinové životné rizikové poistenie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí splňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie /ekonomické, zameranie: účtovníctvo, dane/
- prax aspoň 2 roky vo vedení mzdového účtovníctva
- prehľad v platnej účtovnej a daňovej legislatíve podmienkou
- spoľahlivosť, dôslednosť a precíznosť
- komunikatívnosť
- schopnosť riešiť problémy a rozhodnutia

Akciová spoločnosť TRENS SK, a. s. je najväčším výrobcom kovoobrábacích strojov na Slovensku a jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V súčasnosti až 90% produkcie spoločnosti smeruje na export do všetkých svetadielov sveta s výnimkou Antarktídy, zvyšok predstavujú trhy Slovenskej a Českej republiky. Výrobky nesúce ochrannú známku a obchodné meno TRENS SK, a. s. , sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou technickou úrovňou vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Súvoz 1
911 32 Trenčín
ID: 384976   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat od 500,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 40%