Personálny referent

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletne vybavuje a vedie personálnu agendu, pracovnoprávne náležitosti počas trvania pracovného pomeru v súlade s ustanoveniami Zákonníka práce,
- zodpovedá za správne a aktuálne vedenie personálnej evidencie a pracovnoprávnych záležitostí spojených so vznikom, priebehom a ukončením pracovného pomeru.,
- plní všetky povinnosti vyplývajúce z pracovnoprávnych náležitosti vo vzťahu k Úradu práce, Sociálnej poisťovni, zdravotným poisťovniam a ďalším inštitúciám,
- prihlasuje a odhlasuje zamestnancov do poisťovní, vystavuje rôzne potvrdenia pre zamestnancov
- vydáva a personifikuje identifikačné karty zamestnancov,
- vedie evidenciu ZŤP zamestnancov, zasiela výkaz ZŤP,
- zabezpečuje náborové akcie (inzercia, letáky, propagačné akcie),
- poskytuje informácie z oblasti personálnej agendy oprávneným pracovníkom,
- spracováva externé štatistické výkazy,
- priebežne vykonáva zmenové riadenie v dochádzkovom systéme zamestnancov a v personalistike spoločnosti,
- zodpovedá za komunikáciu s príslušnými orgánmi štátnej správy,
- vypracováva výkazy pre poisťovne, daňové a štatistické úrady,
- zaraďuje nových a premiestnených zamestnancov do organizačnej štruktúry spoločnosti v personálno-mzdovom systéme.

• stabilná pracovná pozícia
• pružný pracovný čas
• odmeny pri pracovných jubileách
• príspevok na DDP (3. pilier)
• skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom
• vlastná jedáleň, bufet
• príspevok na rekreáciu v zmysle platnej legislatívy

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- znalosť Zákonníka práce
- znalosť systému Human výhodou
- znalosť dochádzkového systému Biometric výhodou
- komunikatívnosť
- precíznosť

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 384976  Dátum zverejnenia: 10.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac