Skladník

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat od 572,- € (520,- € + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 10%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- vykonávanie širokého spektra rutinných a odborných činností a pomocných prác v sklade
- vykladanie materiálu a kontrola kompletnosti dodávky podľa dodacích listov
- triedenie a zakladanie materiálu do regálov podľa miesta uloženia
- vývoz materiálu na jednotlivé výrobné prevádzky
- vykonávanie priebežnej a periodickej inventúry

- stabilná pracovná pozícia
- jednozmenná prevádzka
- kvalitné pracovné oblečenie
- vlastná jedáleň s bufetom
- príspevok na DDP
- skupinové rizikové poistenie
- odmeny pri pracovných jubileách
- dochádzkový bonus

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojnícke

Počet rokov praxe

1

- ovládanie skladového hospodárstva
- osvedčenie na VZV
- základy práce s PC – WORD, EXCEL
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť
- flexibilita a logické myslenie

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3667199  Dátum zverejnenia: 5.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 572,- € (520,- € + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 10%)