Obchodník/ Sales manager

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat od 950,- €/mesiac (731,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 30%) + po skúšobnej dobe (3 mesiace) poskytovanie mesačných provízií na základe plnenia obchodného plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je určená pre pracovníka so skúsenosťami z predaja a so znalosťami produktov strojárenského charakteru.

Náplň práce:

1. Zodpovedá za obchodné aktivity na pridelených teritóriách, správu dílerskej siete a akvizičné aktivity pri získavaní nových zahraničných partnerov.
2. Zostavuje databázu perspektívnych klientov a stará sa o optimálne teritoriálne pokrytie s efektívnym využitím zahraničných služobných ciest.
3. Zisťuje potreby klientov a zaznamenáva ich v podobe písomných správ.
4. Reprezentuje spoločnosť na medzinárodných strojárskych veľtrhoch.
6. Navštevuje perspektívnych klientov s cieľom získať nové objednávky a zvýšiť predaj produktov spoločnosti.
7. Vedie obchodnú korešpondenciu so zákazníkmi a zástupcami pridelených teritórií, udržiava si znalosti o zverenom teritóriu, upresňuje dopyty zákazníka, vypracováva obchodné ponuky na stroje a zvláštne príslušenstvo.
8. Udržuje cenníky, pripravuje cenové ponuky a zmluvy pre svoje teritóriá, spracováva kalkulácie obchodných prípadov.
9. Spolupracuje pri riešení reklamácií, aktívne sa podieľa na riešení technických podmienok a požiadaviek zákazníka.
10. Zabezpečuje profesionálne uvedenie nových výrobkov.
11. Volí vhodné platobné podmienky a je zodpovedný za cash-flow.
12. Udržuje si dobrý prehľad o situácii na trhu, o konkurencii a vývojových trendoch.

- zázemie prosperujúcej a stabilnej spoločnosti
- platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite práce a nasadeniu
- možnosť profesijného rastu
- zahraničné služobné cesty
- vzdelávanie - jazykové kurzy
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)
- skupinové rizikové poistenie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pozícii 5 rokov

• Anglický jazyk – aktívne slovom a písmom je podmienkou.
• Prax z oblasti predaja kovoobrábacích strojov výhodou.
• Technické a obchodnícke myslenie.
• Komunikatívnosť, zodpovednosť, cieľavedomosť, časová flexibilita, ochota cestovať.
• Schopnosť samostatne riešiť dodávateľsko-odberateľské vzťahy voči zákazníkovi a vlastnej výrobe.
• Chuť a ochota cestovať.

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3667195  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 950,- €/mesiac (731,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 30%) + po skúšobnej dobe (3 mesiace) poskytovanie mesačných provízií na základe plnenia obchodného plánu