Technológ montáže

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
- nástupný plat od 812,- €/mesiac (580,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 40%)- výška základného platu sa odvíja od rozsahu pracovných skúseností a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vypracováva technologické postupy vrátane normovania času.
Predpisuje prípravky a náradie v technologických postupoch.
Vykonáva činnosť zmenového konania.
Vybavuje činnosť interného reklamačného riadenia.
Vypracováva návrhy na racionalizáciu činností s dôrazom na zvýšenie produktivity a kvality.
Zabezpečuje operatívne úlohy podľa požiadaviek firmy.
Zabezpečuje vybavovanie kooperačných požiadaviek.

- stabilná pracovná pozícia
- možnosť odborného rastu
- jazykové vzdelávanie
- odmeny pri pracovných jubileách
- príspevok na DDP (3.pilier)
- skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom
- vlastná jedáleň, bufet

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť
- dôslednosť, precíznosť a technické spôsobilosti
- analyzovanie a riešenie problémov
- ochota učiť sa novým veciam

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3580772  Dátum zverejnenia: 18.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - nástupný plat od 812,- €/mesiac (580,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 40%)- výška základného platu sa odvíja od rozsahu pracovných skúseností a kvalifikácie