Inžinier kvality

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Monitorovanie jednotného systému riadenia kvality
  • Zavádzanie, kontrola, aktualizácia a dodržiavanie procesov potrebných pre systém manažérstva kvality
  • Tvorba a údržba dokumentácie systému manažérstva kvality
  • Poradenstvo príslušným oddeleniam v záležitostiach manažérstva kvality
  • Vykonávanie jednotlivých krokov interných auditov v systéme manažérstva kvality
  • Koordinácia zberu a vyhodnocovania dát manažérstva kvality v úzkej spolupráci s oddelením príjmu tovaru
  • Oboznamovanie manažmentu s výkonnosťou systému manažérstva kvality a prípadnými potrebami zlepšenia
  • Koordinovanie preventívnych opatrení, nápravných opatrení a opatrení na zlepšenie v rámci systému manažérstva kvality
  • Spracovávanie zákazníckych reklamácií
  • Dávanie pokynov vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa systému manažérstva kvality

Požadujeme

  • VŠ technické vzdelanie výhodou
  • Min. 5 rokov praxe na obdobnej pozícii podmienkou
  • Znalosť anglického jazyka podmienkou, nemecký jazyk výhodou

Ponúkame

  • Základná mzda: od 2500 € brutto / mesačne (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností uchádzača) + variabilná zložka
  • Ročné prémie
  • Vianočný bonus
  • Zmluva uzatvorená na dobu neurčitú
  • Bezplatné parkovanie priamo v areáli spoločnosti
  • Príspevok na dochádzanie až do výšky 200 €
  • Flexibilná pracovná doba
  • Balík sociálnych benefitov Benefit Plus
  • Podpora vzdelávania - jazykové a odborné kurzy
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • Príspevok do DDS

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti logistiky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 81107
Mobil:
Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava