Strojník výroby betónu

Miesto práce

okres Pezinok

plný úväzok

Náplň práce

  • Obsluha zariadenia na výrobu betónu
  • Vykonávanie pravidelného odberu laboratórnych vzoriek
  • Zadávanie získaných údajov do systému
  • Kontrola kvality vyrábanej zmesi
  • Udržiavanie výrobnej technológie vo funkčnom a čistom stave
  • Koordinácia s ostatnými prevádzkami a výpomoc v prípade potreby
  • Obsluha kolesového nakladača a distribúcia štrku v rámci areálu
  • Úzka spolupráca s vedúcim výroby na každodennej báze

Požadujeme

  • Prax na obdobnej pozícii min. 6 mesiacov výhodou
  • Strojnícky preukaz podmienkou (obnovenie v prípade potreby)
  • PC gramotnosť a spôsobilosť
  • Fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
  • Komunikatívnosť
  • Manuálna zručnosť
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť
  • Praktické myslenie
  • Zodpovedný prístup k práci

Ponúkame

  • Nástupný mzda: 1450 € brutto / mesačne + 10% výkonnostná prémia
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Príspevok do III. pilieru DDS
  • Ročné odmeny a 13. plat v prípade dobrých hospodárskych výsledkov v rámci roka
  • Stabilné zázemie spoločnosti
  • Garancia práce počas celého roka

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre stavebnú spoločnosť zameranú na výrobu betónu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.

Ľuboš Auda

Mickiewiczova 9 Bratislava 81107

Mobil: +421 902 924 408

Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava