Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zamestnáme pracovníkov/čky do výroby, aj bez praxe. Super benefity a bonus 200 eur.

Miesto práce

Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • manuálna práca vo výrobe v automobilovom priemysle
  • vykonávanie práce podľa pokynov nadriadeného
  • práca na výrobnej linke
  • balenie a kontrola výrobných kusov
  • prax nie je potrebná, prijímame aj bez praxe, zaučíme
  • 8 hod pracovné zmeny

Požadujeme

  • zručnosť
  • zodpovednosť
  • 3 zmenná prevádzka, víkend voľný

Ponúkame

  • základná zložka hodinovej mzdy 5,80 eur/hod brutto + 0,50 eur/hod
  • nočná zmena 1,72 eur/hod brutto
  • príplatky podľa Zákonníka práce
  • nástupný bonus 200 eur
  • variabilná zložka podľa šikovnosti
  • príplatok za podiel na produktivite
  • stravovanie v závodnej jedálni
  • lekárska prehliadka a oblečenie ZADARMO
  • letný a zimný bonus
  • po istom čase možnosť prechodu do kmeňového stavu
  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer
  • mzda vyplácaná načas, 12teho v mesiaci

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Skončil si školu alebo chceš zmeniť zamestnanie? Hľadáme pracovníkov na trvalý pracovný pomer, nie je pre nás dôležitá prax alebo vzdelanie, všetko vás naučíme. Nástup je možný ihneď.

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je významným dodávateľom komponentov do automobilov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Mgr. Alena Galčíková

Mobil: +421 902 942 443

Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4828711  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.