Claim špecialista

Miesto práce

Prešovský kraj, Košický kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za riadenie a správu všetkých technických a obchodných aspektov projektov založených na FIDIC zmluvách
  • riadenie rizík a identifikácia možných problémových oblastí v projekte a prijímanie opatrení na ich riešenie
  • koordinácia tímu projektových manažérov a iných členov tímu na zabezpečenie účinného riadenia projektov podľa FIDIC zmlúv
  • tvorba stratégii a administrácia claimovej agendy projektov
  • príprava a vyjednávanie zmlúv a dodatkov s klientmi podľa FIDIC špecifikácii a požiadaviek
  • zodpovednosť za spracovanie všetkých reklamácií,
  • zodpovednosť za správnosť zdokumentovania reklamácie v súlade s internými postupmi a legislatívnymi požiadavkami,
  • kontrola odstránenia a vyhodnotenie všetkej dokumentácie súvisiacej s reklamáciami

Požadujeme

  • znalosť FIDIC
  • vzdelanie v stavebnom odbore
  • práca s PC (excel, word,...)
  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič - ochota cestovať v rámci Slovenska
  • minimálne 2 roky praxe na rovnakej pracovnej pozícií
  • aktivita a samostatnosť pri plnení úloh
  • vysoké pracovné nasadenie

Ponúkame

  • základná mzda: od 2000 € brutto / mesačne
  • zamestnanecký program Slovak Telekom (špeciálne tarify aj pre rodinných príslušníkov)
  • multisport karta
  • odmena za bezpečnú prácu
  • ročná odmena
  • športové akcie
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • možnosť nákupu akcií spoločnosti za zvýhodnených podmienok
  • podporu v ďalšom vzdelávaní a zlepšovaní zručností

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť patrí medzi najvýznamnejších hráčov na slovenskom stavebnom trhu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ing. Klaudia Mareková

Mickiewiczova 9 Bratislava 81107

Mobil: +421907575888

Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava