Teamleader

Miesto práce

okres Hlohovec

plný úväzok

Náplň práce

  • Nastavovanie a kontrola technologických parametrov baliacich strojov a liniek
  • Spustenie výroby podľa zadaných technologických parametrov
  • Obsluha stroja na balenie sušeného ovocia a orechov
  • Komplexná starostlivosť o výrobné zariadenia v spolupráci s tímom údržby
  • Riadenie a organizácia práce malého tímu pracovníkov
  • Evidencia a zapisovanie výrobných dát do interného systému
  • Práca v dvoj až trojzmennej prevádzke

Požadujeme

  • Skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
  • Technické myslenie
  • Manuálna zručnosť
  • Flexibilita
  • Proaktivita
  • Zodpovednosť
  • Tímovosť

Ponúkame

  • Základná mzda od 1000 – 1100 € brutto / mesačne + 200 € príplatky
  • 50 € strojný príplatok
  • 20 až 30 € príplatok za nahadzovanie do ERP systému
  • 40 až 50 € príplatok v prípade odpracovaného mesiaca bez absencie
  • Príplatok za poobednú zmenu a prácu v sobotu
  • Prehodnotenie mzdy po 3 – 6 odpracovaných mesiacoch
  • Dôkladný program zaškolenia

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti potravinárskej výroby.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 81107
Mobil:
Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava