Operátor /- ka výroby - spracovanie papiera

Miesto práce

okres Ružomberok

plný úväzok

Náplň práce

  • založenie kotúča do stroja na odvíjanie
  • zavedenie papierovej drážky
  • napílenie dutiniek na rezačke dutiniek podľa objednávky
  • nabíjanie štopľov do napílených dutiniek a ich zakladanie do zásobníka dutiniek
  • zodpovednosť za poriadok na pracovisku

Požadujeme

  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • 12 hodinová práca ( strieda sa 1 deň od 6:00-18:00, 2 deň od 18:00-6:00 a nasledujú 2 dni voľna )
  • daná pracovná pozícia je vhodná pre mužov
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • ochota pracovať na zmeny
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať

Ponúkame

  • hrubá mzda 7,07 EUR/hod ( priemená mesačná hrubá mzda, činí 1152 € )
  • príplatky v riziku : nočný 2,40 €, nadčas 35 % z priemerného zárobku , práca vo sviatok 100% priemerného zárobku, príplatok za sťažený výkon 0,92 €/hod, poobedný 0,18 EUR/hod, sobota 3,76 EUR/hod, nedeľa 4,60 EUR/hod
  • stravovanie v podnikovej jedálni alebo stravná jednotka v hodnote 5,85 €
  • bohatý sociálny program - kolektívna zmluva platí aj pre agentúrnych zamestnancov
  • ročné odmeny ( letná vo výške 500 €, zimná a konečné vyúčtovanie za daný kalendárny rok )

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pre nášho významného klienta, zaoberajúceho sa spracovaním a výrobou papiera, hľadáme zodpovedných a flexibilných operátorov výroby

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.

Mgr. Andrea Grečnárová

M. R. Štefánika 56, Martin 036 01

Mobil: +421905551551

Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava