Job konzultant

Miesto práce

okres Martin

plný úväzok

Náplň práce

Baví ťa rozmanitosť práce s ľuďmi a si flexibilná/ý nielen v životopise ale aj v realite?

Chceš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá na Slovensku funguje už viac ako 30 rokov?

Do nášho interného tímu aktuálne hľadáme novú kolegyňu/kolegu , ktorá/ý by sa s nami rada/rád podieľal/a na spoločnom úspechu. Môžeš sa tak stať súčasťou značky, ktorá má v HR sfére silné meno. Ako kolegovia sme veľmi nápomocní a atmosféra je u nás priateľská. Keď si nebudeš dať vedieť rady, nemusíš sa báť ozvať - zaučíme, ukážeme, vysvetlíme a radi sa o naše skúsenosti podelíme.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
  • Nábor a výber zamestnancov pre našich klientov
  • Zastrešenie pracovno-právnej dokumentácie spojenej so začiatkom a trvaním pracovného pomeru zamestnancov
  • Komunikácia so zamestnancami a klientmi
  • Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Príprava podkladov pre mzdy a fakturáciu pridelených projektov
  • Objednávanie a distribúcia pracovných prostriedkov a stravovacích kariet

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj ma kontaktovať zaslaním svojho CV.

Požadujeme

  • Skúsenosti na obdobnej pozícii v agentúrnom alebo internom HR prostredí výhodou
  • Vodičský preukaz typu B - aktívny vodič
  • Proaktívny prístup
  • Samostatnosť
  • Chuť a ochota učiť sa

Ponúkame

  • Mzda 950 € brutto / mesačne + garantovaná variabilná zložka
  • Po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia platu
  • Veľká miera slobody, ale aj zodpovednosti
  • Časová flexibilita
  • Stravné (6,80 €/deň) hradené 100% zamestnávateľom
  • Účasť na teambuildingoch, firemných akciách, vianočnom večierku a pod.
  • 3 sick days ročne

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme do interného stavu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.

Ľuboš Auda

Mickiewiczova 9 Bratislava 81107

Mobil: +421 902 942 408

Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4810380  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac