CNC nastavovač

Miesto práce

okres Detva

plný úväzok

Náplň práce

  • nastavovanie základných parametrov (výšky, hĺbky, ofset, čistenie stroja),
  • manipulácia s CNC strojmi (trojzmenná prevádzka),
  • dodržiavanie stanovených noriem,
  • zaznamenávanie práce do informačného systému,
  • zistenie a následné riešenie problémov,
  • používanie posuvného meradla,
  • overovanie kvality práce prostredníctvom výstupnej kontroly,
  • čítanie výkresovej dokumentácie,
  • skúsenosti s VZV výhodou.

Požadujeme

  • min. stredoškolské vzdelanie,
  • technický spôsob zmýšľania a manuálna zručnosť,
  • predchádzajúce skúsenosti s ovládaním CNC strojov (minimálne 1 rok).

Ponúkame

  • mzda od 1200€ brutto,
  • variabilná zložka mzdy do 350€,
  • stabilná pracovná pozícia s možnosťou kariérneho postupu pri dosiahnutí dobrých výsledkov,
  • vyplácanie príplatkov v súlade so Zákonníkom práce,
  • finančný príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera,
  • moderný systém odmeňovania pre stabilného zamestnávateľa,
  • finančné a nefinančné odmeňovanie (meniny a narodeniny zamestnanca),
  • práca s najnovšími strojmi a výrobnými zariadeniami,
  • zabezpečené školenie pre ovládanie VZV, náklady preplatené zamestnávateľom.
  • stravovanie v závode orientované na zdravý životný štýl (obedy, večere),
  • prvotriedne pracovné oblečenie.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Drevospracujúca spoločnosť, ktorá dodáva kvalitné výrobky a komponenty pre nábytkové spoločnosti.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ing. Klaudia Mareková

Mickiewiczova 9 Bratislava 81107

Mobil: +421907575888

Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava