Operations Manager

Miesto práce

okres Michalovce

plný úväzok

Náplň práce

  • Komplexné zabezpečenie chodu výrobnej spoločnosti
  • Operatívne riadenie aktivít v snahe dosiahnutia stanovených cieľov
  • Zodpovednosť za plnenie výrobných plánov a stratégie
  • Zodpovednosť za plnenie obchodných a finančných ukazovateľov spoločnosti
  • Zastupovanie a prezentácia spoločnosti smerom do spoločnosti aj navonok
  • Tvorba firemnej kultúry a motivujúceho pracovného prostredia
  • Riadenie, motivácia a hodnotenie top management tímu zloženého z vedúceho oddelenia výroby, kvality, logistiky, HR a financií
  • Plánovanie a zodpovednosť za cashflow a budget spoločnosti
  • Komunikácia s centrálou a pravidelný reporting
  • Dohliadanie nad dodržiavaním legislatívnych noriem a bezpečnosti práce

Požadujeme

  • Skúsenosť na pozícii Výrobného riaditeľ / Operations Manager
  • Veľmi dobré organizačné a manažérske znalosti k riadeniu oddelení (výroba, logistika, engineering a kvalita)
  • Flexibilná, stresu odolná, pozitívna osobnosť hľadajúca riešenia k splneniu cieľov
  • Skúsenosť s rozbehom výroby (zariadenia, procesy a ľudia)
  • Skúsenosť s nastavovaním procesov, ich ďalším rozvojom k zvyšovaniu efektivity a produktivity
  • Skúsenosť s výrobou káblových zväzkov je veľkou výhodou
  • Znalosť/skúsenosť s nástrojmi LEAN a nástrojmi k riešeniu problémov
  • Znalosť AJ alebo NJ min. na úrovni B2
  • Znalosť práce s balíkom Office

Ponúkame

  • Mzda: od 3000 do 4000 € brutto / mesačne
  • Možnosť osobnostného a profesijného rastu
  • Príležitosť zúčastniť sa na rozvoji výrobného podniku
  • 13. plat na základe finančných výsledkov spoločnosti

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou káblových zväzkov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava