Obchodný manažér – predaj trafostaníc

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Vyhľadávanie nových zákazníkov, prípadne ďalších potenciálnych obchodných partnerov
  • Predaj trafostaníc
  • Monitoring a analýza trhu, vývoj nových trendov a odbytových príležitostí
  • Koordinácia spracovávania podkladov pre výberové konania
  • Udržovanie a rozvoj vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi
  • Spracovávanie cenových ponúk v súlade s internými predpismi
  • Miesto výkonu práce je Bratislava, služobné cesty sú v rámci celej SR, je možný i home office

Požadujeme

  • SŠ vzdelanie technického smeru podmienkou – elektro odbor veľkou výhodou
  • Užívateľská znalosť MS Office
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Veľkou výhodou je znalosť systému SAP, CAD a orientácia vo výkresovej dokumentácii
  • Hľadáme obchodníka s tímovým duchom, ctižiadostivého a kreatívneho vizionára

Ponúkame

  • Práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodným pozadím
  • Nadštandardné finančné ohodnotenie – fixná mzda 2.000 – 2.500,- €, plus ročný bonus a prémie za prekročenie KPI
  • Budete súčasťou stabilného obchodného tímu, ktorý Vás podporí a ochotne zaškolí, naučíme Vás všetko, čo budete potrebovať vedieť
  • 5 týždňov dovolenky, stravenky, Multisport karta
  • Príspevok na penzijné pripoistenie
  • Možnosť výuky anglického a nemeckého jazyka
  • Možnosť zvýhodnených telefónnych firemných tarifov
  • Pružná pracovná doba
  • Služobné auto i pre súkromné účely
  • Vianočné odmeny, výplata vždy včas vrátane všetkých odmien

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pre nášho TOP zákazníka, zahraničnú spoločnosť, popredného výrobcu stavieb pre energetický priemysel, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu obchodného manažéra pre predaj trafostaníc.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.
Anna Vanová
Ovocný Trh 573/12 Praha 1 11000
Mobil: +420724566031
Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Ovocný trh 573 110 00 Praha