Technik údržby

Miesto práce

Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • zabezpečuje chod všetkých strojov a zariadení vo výrobnej hale
  • zabezpečuje a vykonáva údržbu všetkých strojov
  • vykonáva a dopĺňa dokumentáciu údržby
  • vykonáva náležité opatrenia v prípade havarijných situácií
  • prácu vykonáva na požadovanej profesionálnej úrovni

Požadujeme

  • technické myslenie
  • znalosť práce na PC
  • skúsenosti v automobilovom priemysle
  • vzdelanie technického smeru
  • Odborná spôsobilosť § 21 vyhlášky podľa MPSVR SR

Ponúkame

  • základná hodinová mzda 7,16 eur/hod brutto
  • variabilná zložka do 0,50 eur/hod brutto
  • poobedná zmena 0,13 eur/hod, nočná zmena 1,75 eur/hod brutto
  • príplatky za nadčasy, sviatky podľa Zákonníka práce
  • 3 zmenná prevádzka
  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer
  • stravovanie v závodnej jedálni

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je významným dodávateľom automobilového priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Mgr. Alena Galčíková

Námestovo

Mobil: +421 902 942 443

Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4800050  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.