Vedúci servisného oddelenia

okres Liptovský Mikuláš, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

plný úväzok

Náplň práce

  • Starostlivosť o pridelených zákazníkov: dohadovanie podmienok servisu, zadefinovanie rozsahu samotného zásahu, návrh a schvaľovanie cenníka prác a pod.
  • Dohľad nad chodom realizačných častí servisných zásahov
  • Zodpovednosť a účasť na testoch, komunikácia ich výsledkov so zákazníkmi
  • Vedenie servisného strediska, dohľad nad jeho rozvojom a smerovaním
  • Organizácia a riadenie tímu zloženého elektromontážnych pracovníkov a servisných technikov
  • Podpora rozvoja ich pracovných schopností a zručností
  • Vedenie porád, pravidelné reportovanie výsledkov generálnemu riaditeľovi, zodpovednosť za rozpočet strediska
  • Budovanie centra servisnej a technickej kontroly
  • Nastavovanie jednotlivých procesov, postupov, procedúr, eskalačných a kontrolných plánov za účelom dosiahnutia čo najvyššej efektivity

Požadujeme

  • Skúsenosti s vedením servisného tímu minimálne 2, ideálne 5 rokov
  • VŠ vzdelanie v elektrotechnickej oblasti
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • Držiteľ platnej elektrotechnickej vyhlášky 508/2001 Z.z., min. §21, ideálne 23
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Ochota občasné cestovania (v rámci SK a ČR, výnimočne aj zahraničie)
  • Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa zmenám
  • Prirodzená autorita
  • Zodpovednosť
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Ochota zdieľať nadobudnuté vedomosti a učiť sa novému

Ponúkame

  • Základná mzda: 2 000 - 2 200 € brutto / mesačne + 30% variabilná zložka (viazaná na plnenie individuálnych cieľov, vyplácaná mesačne)
  • Mimoriadny bonus v prípade časového a nákladového plnenia schváleného rozpočtu
  • Dochádzkový bonus 180 € (hradený 2 krát ročne)
  • Služobný automobil, notebook, mobil

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zameranú na vývoj a výrobu komponentov pre energetický priemysel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ľuboš Auda
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava