Účtovník / Účtovníčka

Miesto práce

okres Nové Zámky

plný úväzok

Náplň práce

  • Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva
  • Participácia na pravidelných mesačných, kvartálnych a ročných uzávierkach
  • Komunikácia so štátnymi inštitúciami, bankami, finančnou správou atď.
  • Príprava podkladov pre Štatistický úrad
  • Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, faktúry a pod.)
  • Sledovanie stavu pohľadávok a záväzkov a ich vyhodnocovanie na pravidelnej báze
  • Analýza zisku a nákladov
  • Dohľad nad finančnými operácií a ich súlad so zákonnými normami a sledovanie príslušnej legislatívy
  • Tvorba platobných príkazov
  • Príprava výkazov a faktúr na úhradu
  • Sledovanie a evidencia skladových zásob
  • Spolupráca pri vedení auditu
  • Pravidelný reporting nadriadenému

Požadujeme

  • Min. 5 ročné skúsenosti v oblasti účtovníctva
  • Min. SŠ vzdelanie (obchodná akadémia výhodou) alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni - komunikácia na každodennej báze
  • Presnosť
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť

Ponúkame

  • Základná mzda: 1400 - 2500 € brutto / mesačne (v závislosti od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Ročný bonus (na základe osobnostného výkonu a a finančných ukazovateľov firmy)
  • Finančný príspevok na dochádzanie
  • Mikulášske a vianočné balíčky

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automotive oblasti.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ľuboš Auda
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava