Expedient

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • zabezpečenie expedície produktov, balenie, kompletizácia zásielky a uloženie na vyhradené exportné miesto,
  • fyzické balenie produktového portfólia, podľa postupov a pravidiel,
  • fyzické uskladnenie výrobkov určených na export do stanovených expedičných zón, podľa jednotlivých typov výrobkov,
  • zabezpečenie označovania a váženia pripraveného materiálu na export dodacími listami,
  • práca v SAP ( vyhotovenie podkladov, tlač formulárov,....),
  • fyzická kontrola materiálu na expedíciu podľa dodacieho listu,
  • vyhotovenie fotodokumentácie uvoľnených výrobkov na export,
  • obsluha VZV, žeriavu, elektrického vozíka a ostatnej manipulačnej techniky.

Požadujeme

  • stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • práca v 2 zmenke ( ranná zmena od 6:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00 )

Ponúkame

  • mzda je od 940 € brutto/mesačne ( základná mzda 840 € + 100 € dochádzkový bonus + 20 € poobedný príplatok priemerne - výška závisí od počtu hodín v poobednej zmene, 0,40 €/hodina )
  • 13. a 14. plat vo výške 30 % základnej mzdy
  • ročná odmena ( závisí od hospodárskeho výsledku spoločnosti )
  • bonus za lojalitu ( po odpracovaní 2 rokov v spoločnosti, Vám bude mesačne vyplácaný bonus )
  • doprava do práce a z práce zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok )
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • zľavy u poskytovateľov rôznych služieb
  • stravná jednotka 5,85 €

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.

Mgr. Andrea Grečnárová

M.R.Štefánika 56, Martin 036 01

Mobil: +421905551551

Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4785996  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac