Pracovníčka do výroby na ručnú montáž. Práca v sede, 2 zmeny. Nástup ihneď (Ref. č.: a0t6N000009L4m2QAC)

Miesto práce

Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • kontrola materiálu a pracovného náradia pred montážou
  • ručná montáž výrobkov, elektrotechnické komponenty
  • dodržiavanie pracovných postupov
  • vyplňovanie záznamov na pridelenom pracovisku
  • vykonávanie pracovnej činnosti podľa pokynov nadriadeného
  • práca na dve zmeny, od 6.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00 hod
  • práca v sede

Požadujeme

  • dobrý zrak
  • cit pre detail
  • práca vhodná pre ženy

Ponúkame

  • Základná zložka hodinovej mzdy 5,00 eur/hod brutto + 0,50 eur/hod za poobednú zmenu
  • variabilná zložka podľa šikovnosti až do výšky 50 eur
  • príplatky za prácu nadčas 25 % priemerného zárobku, + bonusový príplatok 2 eur/hod
  • lekárska prehliadka a pracovné oblečenie zadarmo
  • príspevok na stravovanie 5,85 eur
  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Informácie pre uchádzača

Mgr. Alena Galčíková

Mobil: +421 902 942 443

Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešného dodávateľa elektrotechnických komponentov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4778823  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.