Operátor/operátorka výroby v drevo výrobe

Miesto práce

okres Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

  • jedná sa o prácu vo výrobnom podniku, zameranom na výrobu debniacich dosiek
  • práca na hlavný pracovný pomer
  • práca je vhodná pre mužov aj pre ženy
  • 3 zmenná alebo 4 zmenná prevádzka

Požadujeme

  • ochota pracovať v nepretržitej resp. trojzmennej prevádzke
  • SOU - výučný list
  • manuálna zručnosť
  • zodpovedný prístup k práci

Ponúkame

  • mzda 5,13 €/hod. brutto ( v priemere to činí 836 € brutto )
  • rizikový príplatok 0,87 € brutto/ hodina ( v priemere to činí 142 € brutto )
  • príplatok za prácu v noci 2,16 € brutto/hodina
  • príplatok za prácu v sobotu 2,16 € brutto/hodina
  • príplatok za prácu v nedeľu 4,31 € brutto/hodina
  • príplatok za prácu vo sviatok je 100% priemernej hodinovej mzdy
  • príplatok za prácu nadčas vo sviatok je 45% priemerného hodinového zárobku

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.

Mgr. Andrea Grečnárová

M.R.Štefánika 56, 036 01 Martin

Mobil: +421905551551

Email: [email protected]

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4776569  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 978 EUR/mesiac