Reagujte bez životopisu

Chceš získať prácu v najväčšej automobilke v Čechách? Zamestnaj sa už dnes!

Miesto práce

Mladá Boleslav, Česko

plný úväzok

Náplň práce

  • práca vo výrobe automobilov na montážnych linkách
  • montáž automobilov, montáž tesnení, skiel, dverí
  • prípravné práce mimo linky
  • kontrola správnosti montáže
  • práca v 3 alebo 4 zmennej prevádzke
  • náplň práce sa líši v závislosti od toho, na ktorú montážnu linku budete pridelený
  • na pozíciu zaškolíme

Požadujeme

  • fyzická zdatnosť
  • prax výhodou
  • manuálna zručnosť
  • dôslednosť
  • ochota pracovať na zmeny

Ponúkame

  • základná nástupná mzda 1450,00 eur, po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy na 1600,00 eur a viac
  • príplatky za poobednú zmenu 0,42 eur/hod
  • príplatky za nočnú zmenu 1,50 eur/hod
  • príplatky za nadčas 25%, za sťažené prostredie 0,72 eur/ hod.
  • príplatky za nepretržitú prevádzku 50 eur/mesiac,
  • skupinový príplatok 64 eur/mesiac, dobrovoľná zmena 40 eur/zmena (flexikonto)
  • stravné lístky v hodnote 1,90 eur/zmena
  • iné benefity ako bonus po odpracovaní pol roka, Vianočný bonus

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

Mgr. Alena Galčíková

Mobil: +421 902 942 443

Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, najväčšieho výrobcu automobilov v Českej republike.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Alena Galčíková
T: +421902942443
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava