Senior špecialista pre prípravu daňových priznaní

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Príprava a kontrola daňových priznaní k dani z príjmu právnických osôb a DPH
  • Príprava registrácií na dane, oznámení, správ súvisiacich s daňovými priznaniami, písomných odpovedí na otázky a oznámenia daňového úradu
  • Vytváranie reportov a štatistických výkazov k daniam
  • Komunikácia s klientom a daňovým úradom ohľadom rutinných procesných a nedaňových odborných záležitostí
  • Tvorba ponúk poskytovania služieb pre potenciálnych klientov
  • Vedenie záznamov o pracovných postupoch pri príprave daňových podaní
  • Aktívna účasť pri vývoji a zlepšovaní postupov v oblasti dodržiavania daňových predpisov

Požadujeme

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie v ekonomickej oblasti
  • Skúsenosť s prípravou a kontrolou daňových priznaní min. 2 roky (v spoločnostiach Big 4) alebo min. 4 roky v inom type spoločností.
  • Znalosť účtovníckych zásad a postupov, práca s DPH je výhodou
  • Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni nevyhnutnou podmienkou
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Pokročilá znalosť MS Excel

Ponúkame

  • Fixná zložka mzdy: 2000 - 3000 € brutto / mesačne (finálna výška závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Pracovný pomer uzatváraný na dobu neurčitú
  • Možnosť práce formou home office
  • Flexibilná pracovná doba
  • Preplácanie nadčasov
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Motivujúci odmeňovací systém na základe individuálneho výkonu zamestnanca
  • Kafetéria benefitov:
  • Príspevok do 3. piliera DDS
  • Príspevok na dopravu, nákup športových potrieb a kultúrne akcie
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či svadbe
  • Referral bonus - odmena za odporúčanie kandidáta
  • Pracovný iPhone a notebook aj na súkromné účely
  • Zamestnanecký paušál a zvýhodnene ponuky paušálov pre rodinu a blízkych
  • Jazykové kurzy
  • Podpora vzdelávací aktivít a dodatočných odborných kvalifikácií plne hradené zamestnávateľom
  • Multisport karta
  • Masáže na pracovisku 1x týždenne
  • Psychologické poradenstvo
  • Zamestnanecké zľavy u partnerov
  • Nadštandardná odmena v prípade pracovného jubilea
  • Účasť na teambuildingoch, športových akciách, vianočnom večierku
  • Dní zdravia atď.

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v ekonomickej oblasti.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Ľuboš Auda
T: +421902942408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava