Vycestuj za prácou do Čiech! Ponúkame skvelú pracovnú príležitosť!

Miesto práce

Mladá Boleslav, Česko

plný úväzok

Náplň práce

  • práca vo výrobe automobilov na montážnych linkách
  • montáž automobilov, montáž tesnení, skiel, dverí
  • prípravné práce mimo linky
  • kontrola správnosti montáže
  • práca v 3 alebo 4 zmennej prevádzke
  • náplň práce sa líši v závislosti od toho, na ktorú montážnu linku budete pridelený
  • na pozíciu zaškolíme

Požadujeme

  • fyzická zdatnosť
  • prax výhodou
  • manuálna zručnosť
  • dôslednosť
  • ochota pracovať na zmeny

Ponúkame

  • základná nástupná mzda 34 294 Kč (1450,00 eur), po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy
  • príplatky za poobednú zmenu 12,00 Kč/hod
  • príplatky za nočnú zmenu 40,00 Kč/hod
  • príplatky za nadčas 25%, za sťažené prostredie 17,00 Kč/hod
  • príplatky za nepretržitú prevádzku 1200 Kč/mesiac,
  • skupinový príplatok 1500 Kč/mesiac, dobrovoľná zmena 1000Kč/zmena (flexikonto)
  • stravné lístky v hodnote 45,00 Kč/zmena
  • iné benefity ako bonus po odpracovaní pol roka, Vianočný bonus,

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu prosím volajte na tel číslo, prípadne napíšte email.

Mgr Alena Galčíková

Mobil: +421 902 942 443

Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, najväčšieho výrobcu automobilov v Českej republike.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Alena Galčíková
T: +421902942443
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava