Projekt manažér – investičné projekty a rekonštrukcie

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Monitoring technického a vizuálneho stavu čerpacích staníc v rámci Slovenska a návrhy optimalizácií
  • Kompletná organizácia a koordinácia investičných projektov - výstavba, rekonštrukcie, prestavby
  • Príprava dokumentácie, technických a zmluvných kritérii do tendrov na výber dodávateľov, ich následná koordinácia a spolupráca s nimi
  • Získanie potrebných nielen stavebných povolení potrebných na realizáciu daného projektu, v súlade s legislatívnymi požiadavkami
  • Realizácia investičných projektov v rámci oddelenia správy majetku a budov v súčinnosti s dodávateľmi
  • Aktívna účasť na kontrolných dňoch na stavbe, kontrola kvality
  • Dohľad nad rozpočtom jednotlivých projektov
  • Reporting, administratívne činnosti - fakurácia, sledovanie nákladov, rozpočtu

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie – primárne technické stavebné, prípadne ekonomické
  • Min. 5 rokov praxe na podobnej pozícii v medzinárodnom prostredí
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Slovenčina – materinská úroveň
  • Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti, schopnosť práce pod tlakom
  • Znalosť MS Office, SAP výhodou
  • Aktívny šofér

Ponúkame

  • Mzda od 2500 EUR mesačne
  • Perspektívna práca pre stabilnú a prosperujúcu spoločnosť OMV Slovensko
  • Motivujúce finančné ohodnotenie – fixný plat + ročný bonus
  • Služobné auto i k súkromným účelom
  • 3 dni dovolenky navyše
  • 8 dní home office v kalendárnom mesiaci
  • Ďalšie benefity

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Anna Vanová
Ovocný Trh 573/12 Praha 1 11000
Mobil: +420724566031
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pre našeho TOP klienta, spoločnosť OMV Slovensko s.r.o., hľadáme vhodného kandidáta/ku na pozíciu Projekt manažéra pre investičné projekty a rekonštrukcie pre oddelenie správy majetku a budov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Anna Vanová
T: +420724566031
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Ovocný trh 573 110 00 Praha